0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
شیوه های پرداخت

پرداخت در محل

در برخی موارد و زمان ها امکان پرداخت سفارش در محل و هنگام دریافت کالا توسط مشتری با کارت های بانکی وجود دارد.

پرداخت اینترنتی

کاربران عزیز در هنگام ثبت سفارش از طریق درگاه اینترنتی، می توانند هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند؛ پرداخت موفق هزینه کالا به منزله ثبت قطعی سفارش شما می باشد و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می شود و سفارش به صورت خودکار وارد مرحله آماده سازی و ارسال می شود. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربر نمی شود.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به :

  • شماره کارت (شماره 16 رقمی روی کارت بانکی)
  • رمز دوم کارت (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.)
  • سی وی وی 2 کد سه یا چهار رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج می شود (این کد به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد.)
  • تاریخ انقضا کارت

 

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

مشتری می بایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل می باشد را در حساب کاربری نزدیکه ثبت نماید.

در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود می پذیرد که نسب به انجام تراکنش های مالی درخصوص عودت وجه خرید های انجام شده از نزدیکه، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را می پذیرد.

درصورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشید و مغایرتی بین حساب مبدا که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود؛ نزدیکه مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.

پرداخت به صورت حضوری در محل شرکت

شما می توانید به صورت حضوری به محل شرکت مراجعه فرموده و پس از پرداخت کالای مورد نظر را دریافت نمایید. برای این منظور و مدیریت تعداد کالاها در انبار لازم است ابتدا سفارش خود را در سایت ثبت فرموده و پس از هماهنگی با همکاران، به صورت حضوری مراجعه فرمایید.